Mastro defence system

Naučím vás, jak ochránit sebe a své blízké v běžných situacích. Učím sebeobranu a techniky Mastro Defence System s co největším přesahem do reálného života.

Základem Mastro Defence System jsou filipínská bojová umění a bojové umění Silat s prvky Brazilského jiu-jitsu, Krav Maga a MMA. Tato kombinace dohromady tvoří výbušnou směs, jejímž cílem je maximální efektivita v reálné bojové konfrontaci, ve které může být v sázce naše zdraví nebo dokonce život.

Zakladatel Fred Mastro

Profesionální osobní strážce certifikovaný belgickou vládou k zajištění bezpečnosti politiků, filmových hvězd a celebrit. Fredovy rozsáhlé zkušenosti a praktické znalosti aspektů souvisejících se skutečným bojem, sebeobranou a osobní bezpečností vedly k vytvoření Mastro Defense System. 

Během více než 20 let své kariéry chránil mimo jiné Dalajlámu, Jean Clauda Van Damma a 50 Centa. Fred Mastro je také specializovaný trenér v Belgii, Francii, Brazílii, Jižní Koreji a USA. Mistr Penchak Silat a Kali a několika dalších bojových systémů a umění. 

Stojí za zmínku, že Fred Mastro není jen špičkovým odborníkem v oblasti sebeobrany, ale také tvůrcem bojové scénografické choreografie, včetně ve filmu Unesený v hlavní roli Liamem Nessonem a koordinátor bojových scén ve filmech v hlavní roli s Jean Claudem van Dammem.