spacupkarate

Aktuálně:  Nábory karate probíhají během celého října a to v pondělí až čtvrtek od 15:00.

Prosíme, o platbu členských příspěvků.

Novinka : Nové telefonní číslo na sekretariát klubu 797 709 214

Vážení karatisté,

dovolte mi abych vás co nejsrdečněji pozval do Karlových Varů na druhý ročník Lázeňského poháru KARATE. Soutěž se bude konat v nové hale míčových sportů. Tato hala je svými rozměry a diváckým zázemím vhodná ke konání rozsáhlých sportovních akcí jako je tato. K dispozici budou dvě hlediště, jedna pro diváky s kapacitou 560 míst a druhá pouze pro závodníky a jejich doprovod. Dále rozsáhle parkoviště bezprostředně u haly. Věřím , že 2. Lázeňský pohár se Vám vryje pod kůži a stane se nedílnou součástí vašeho karate kalendáře. Přijeďte zažít neopakovatelnou atmosféru lázní. Město bylo založeno ve 14. století Karlem IV. Podle pověsti je nechal císař vystavět záhy po náhodném objevení termálních pramenů jeho loveckou družinou. Lázně se těšily přízni mnoha šlechtických rodů i bohatých měšťanů už v 16. století. Kvůli několika přírodním pohromám se z této doby zachovalo jen málo budov. Většina architektonických památek pochází z 18. a 19. století, kdy město zažívalo „období hojnosti“. Věřím, že se Vám v Karlových Varech bude líbit a využijete této příležitosti k prohlídce nejznámějších českých lázní. Nezbývá mi nic jiného než se těšit na Vaši návštěvu a popřát Vám mnoho sportovních úspěchů a příjemných zážitků. Společně s organizačním týmem se těším na naše setkání v Karlových Varech.

Jan Ruth