Proběhl zápis nových členů

Aktuálně:  14.6. zkoušky na vyšší pásky

​                           15.6. rozlučkový trénink

​                           5 a 6. 9.2018 nábor nových členů

​                           10. 9. záhajení trénikové sezóny 2018/2019

                       

 

   Začátečníci trénují od 15:00 (6let a více). Pondělí, středa nebo úterý a čtvrtek.

   Tygřátka 3-4 roky trénují pondělí a středu od 15:30 17:30

   Tréninky tygřátka 5-6 let probíhají v pondělí a středu od 16:30 - 17:30

Proběhl zápis nových členů a rozřazení do skupin.

Stávající bojovníci mají téninky dle rozvrhu podle dohody s trenérem (774 838 900).

Přijďte se domluvit osobně.

 

Pondělí

Velký sál

15:00 - 16:00

Začátečníci

16:00 - 17:00

Závodníci B

17:00 - 18:00

Závodníci A

18:00 - 19:15

Závodníci dospělí

19:15 - 20:30

Karate dospělí

Malý sál

15:30 - 16:30

Tygřátka (3-4 roky)

16:30 - 17:30

Tygřátka (5-6 let)

17:30 - 18:30                18:30 - 19:30               19:30 - 20:30

Volné hodiny (k dispozici pro soukromé účely)

Úterý
Velý sál

15:00 - 16:00

Začatečníci 2

16:00 - 17:00

Pokročilí C

17:00 - 18:00

Pokročilí B

18:00 - 19:15

Extreme training

19:15 - 20:30

Zavřeno

Malý sál

15:30 - 16:30

Soukromé hodiny

16:30 - 17:30

Oddíl karate - P. Šír

17:30 - 18:30 

Pokročilí A

                18:30 - 19:30                 19:30 - 20:30

Volné hodiny (k dispozici pro soukromé účely)

Středa
Velký sál

15:00 - 16:00

Začátečníci

16:00 - 17:00

Závodníci B

17:00 - 18:00

Závodníci A

18:00 - 19:15

Závodníci dospělí

19:15 - 20:30

Karate dospělí

Malý sál

15:30 - 16:30

Tygřátka (3-4 roky)

16:30 - 17:30

Tygřátka (5-6 let)

           17:30 - 18:30                18:30 - 19:30               19:30 - 20:30

Volné hodiny (k dispozici pro soukromé účely)

Čtvrtek
Velký sál

15:00 - 16:00

Začatečníci 2

16:00 - 17:00

Pokročilí C

17:00 - 18:00

Pokročilí B

18:00 -19:15

Extreme training

19:15 - 20:30

Zavřeno

Malý sál

15:30 - 16:30

Soukromé hodiny

16:30 - 17:30

Oddíl karate - P. Šír

17:30 - 18:30 

Pokročilí A

18:30 - 19:30          19:30 - 20:30

Volné hodiny

Pátek
Velký sál

15:00 - 16:00

Závodníci A + B

16:00 - 17:00

Závodníci A + B

17:00 - 18:00

Závodníci dospělí

18:00 -19:15 19:15 - 20:30
Malý sál

15:30 - 16:30

Security - P. Šír

16:30 - 17:30

Soukromé hodiny

17:30 - 18:30

Soukromé hodiny

18:30 - 19:30          19:30 - 20:30

Volné hodiny