3. Lázeňský pohár karate

Aktuálně:  Podzimní prázdniny proběhnou ve dnech 29.10. a 30.10.2018 - tréninkové volno.

Aktualizovaný rozvrh hodin zde.

Kontakt: 774 838 900, 797 709 214

3. Lázeňský pohár karate

v sobotu 26. května se v hale míčových sportů odehrál již 3 ročník Lázeňského poháru v Karate.

Říká se do třetice všeho dobrého. Karate klub Tygr Karlovy Vary z.s. ve spolupráci s Karlovarským krajem - živý kraj a městem Karlovy Vary vykonal vše, aby se toto rčení potvrdilo.

Již v raních hodinách se začali sjíždět desítky mladých karatistů, aby si poměřili síly v disciplínách kata, kumite a také kata team.

Realizační tým KK Tygr se snažil, aby bylo vše přichystané na zahájení turnaje.

Minutu po deváte vše vypuklo. V Karlových Varech soutěžilo přes 250 závodníků z více jak 20ti klubů.

Soutěž proběhla hladce na pěti tatami a okolo 2 hodiny se začaly rozdělovat poháry a medaile. Již tradičně se v nejobsazenějších kategoriích rozdávaly tablety a mobilní telefony.

Nejúspěšnějším klubem soutěže se stal Dragon Neratovice se ziskem 7 zlaých medailí, druhé místo obsadil SKP Písek a na třetím místě domácí KK Tygr Karlovy Vary.

Poděkování patří především za záštitu paní hejtmance Karlovarského Kraje Mgr. Janě Vildumetzové, živému kraji, městu Karlovy Vary, Lesy ČR, firmám: Radek Hrdlička - stavební společnost, JKS - stavební společnost, Václav Dudl - podlahářství, Foliopotisk, Ekarate, Seos, Elko a dále celému realizačnímu tým KK Tygr Karlovy Vary