Poděkování partnerům

Aktuálně: Kontakt: 774 838 900, 797 709 214

 

Vážená paní hejtmanko, vážený pane primátore, vážení sponzoři,

dovolte mi, abych Vám touto cestou ještě jednou poděkoval za podporu akce Mistrovství ČR v karate, která se konala ve dnech 2. – 3. 12. 2017 v Karlových Varech.

Vzhledem k tomu, že se jednalo o vrchol závodní sezóny v karate, bylo pořadatelství pro náš klub Karate Tygr Karlovy Vary velkou výzvou. Nároky na přípravu závodů v karate stoupají, neboť karate jakožto nový olympijský sport se začíná dostávat do popředí zájmu veřejnosti. Z ohlasů diváků, závodníků i rozhodčích je zřejmé, že akce se vydařila skvěle. Během dvou dnů se na 6 tatami vystřídalo 738 závodníků z 87 klubů z celé České republiky. Celkový počet startů se zastavil na neuvěřitelném čísle 1085! Víkend to byl velmi náročný, ale rozhodně stál za to. Několik diváků, rozhodčích, závodníků
a trenérů nám na místě a jiní ještě dodatečně telefonicky děkovali za skvěle zvládnuté závod s výbornou atmosférou.

Nyní přišla doba na rekapitulaci. Všichni vítězové v dětských kategoriích si kromě medaile a diplomu odvezli také věcné ceny, a to především díky Vaší podpoře. O jejich spokojenosti svědčí nespočet fotografií ze závodů, umístěných především na sociálních sítí, kde z tváří dětí čiší ryzí radost.

Na portále http://www.karaterec.com mohli účastníci hodnotit spokojenost s turnajem, a již nyní lze říci, že jsme „trhli rekord“, kdy 210 hlasujících vyjádřilo svou spokojenost až k hodnotě 87,74%. Podobný výsledek nezaznamenal v průběhu posledních několika let žádný turnaj v karate.

Největší akci českého karate za rok 2017 přenášela v přímém přenosu také Česká televize, a následně odvysílala na programu ČT SPORT ( https://sport5.cz/bojove/mistrovstvi-cr-v-karate-2017-mistrovstvi-cr-a-finale-ceske-ligy-kumite-tymu-e31d1782.html )5 v týdnu od 04. 12. 2017 do 12. 12. 2017 celkem pět repríz pořadu. Přímý přenos mohli diváci sledovat také on-line na kanále Youtube – https://www.youtube.com/watch?v=ZZvolm9X6A8 a na internetových stránkách České unie bojových umění.

Mistrovství České republiky v karate se konalo v Karlovarském kraji poprvé. Realizace byla možná především díky Českému svazu karate, za což bych rád ještě jednou poděkoval. Současně nemohu opomenout i Vás ostatní, kteří jste na konání akce přispěli, ať již finanční částkou či věcnými dary. Doufám, že si zachováme Vaši přízeň, které se velmi vážíme. Poděkování tedy patří : Karlovarský kraj, živý kraj, Lesy ČR, Elko, Maspex, Hrdlička - stavební společnost, Kerabis, maso-penlant, poli-ses a především organizační tým KK Tygr Karlovy Vary

 

Děkuji.

Jan Ruth

Pořadatel a ředitel Mistrovství ČR v karate 2017

Předseda a trenér Karate klubu Tygr Karlovy Vary