2. LÁZEŇSKÝ POHÁR

Aktuálně:

Kontakt: 774 838 900, 797 709 214

2. Lázeňský pohár

Dne 13.5. 2017 proběhlo již druhé kolo lázeňského poháru Karate v Karlových Varech.

Atmosféra Lázeňského poháru byla opět neopakovatelná a nesla se v duchu soutěžení a tradice. Turnaje se zúčastnilo více než 270. závodníků a to z 25 klubů z celé ČR.

Tyto kluby a závodníci soutěžili v disciplínách, kata, kumite, kata team a také kumite open (bez rozdílu hmotnosti). Ovšem největší odměnou a lákadlem byly pro letošní ročník, mobilní telefony, tablety a především obrovský pohár pro nejúspěšnější oddíl.

Pro tento roční obrovský Lázeňský pohár zůstal doma a to se ziskem 34. medalií.

Děkuji všem závodníkům, trenérům, rozhodčím, rodičům a předvším statutárnímu městu Karlovy Vary za finanční podporu z dotace.

Těším se na další a ročník a hlavně na další výzvu od Českého svazu karate a to, že budeme pořádající klub MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2017.