Základní informace

Aktuálně:  Nábory karate probíhají během celého října a to v pondělí až čtvrtek od 15:00.

Prosíme, o platbu členských příspěvků.

Novinka : Nové telefonní číslo na sekretariát klubu 797 709 214

Základní informace karate

Na první trénink přijďte ve sportovním oblečení. Cvičí se bez obuvi na speciálním měkčeném povrchu zvaném tatami.

S sebou:
sportovní oblečení, cvičí se bez obuvi.

Členské příspěvky:
2200,- za pololetí / 4400,- ročně (2 x týdně). Neomezený vstup 3000,- za pololetí / 6000,- ročně.
Platba členských příspěvků je možná hotově na recepci, složenkou nebo převodem na účet Karate Klub Tygr č 2600649662/2010 Při platbě na účet uvádějte jméno a příjmení. Platba za první školní pololetí a celoroční platba nejpozději do konce září a za druhé školní pololetí do konce ledna. Nedodržení termínu platby členských příspěvků sankční poplatek 200,- měsíčně.

Kimono a pásek:
Kimono a pásek by si měl každý pořídit do konce roku 2017, možnost koupě kimon a dalšího vybavení na karate v našem obchůdku přímo v centru karate.

Průkaz karate a členská známka ČSKe:
Průkaz karate (200 Kč) a členská známka Českého svazu karate pro daný rok (300 Kč). Platba členské známky proběhne v únoru 2018. V členské známce je zahrnut příspěvek Českému svazu karate a také úrazové pojištění. Bez členské známky nelze startovat na soutěžích a skládat zkoušky na STV!!!

Další informace:

Jan Ruth, 774 838 900, karate.tygr@seznam.cz