Aktuálně:  3. Lázeňský pohár 2018

Základní informace karate

Na první trénink přijďte ve sportovním oblečení. Cvičí se bez obuvi na speciálním měkčeném povrchu zvaném tatami.

S sebou:
sportovní oblečení, cvičí se bez obuvi.

Členské příspěvky 2018:
2500,- za pololetí / 5000,- ročně (2 x týdně),

1300,- za pololetí/ 2600 ročně (1x týdně).

3300,- za pololetí / 6600,- ročně (Neomezený vstup)¨

Platba členských příspěvků je možná hotově na recepci, složenkou nebo převodem na účet Karate Klub Tygr č 2600649662/2010 Při platbě na účet uvádějte jméno a příjmení. Platba za první školní pololetí a celoroční platba nejpozději do konce září a za druhé školní pololetí do konce ledna. Nedodržení termínu platby členských příspěvků sankční poplatek 200,- měsíčně.

Průkaz karate a členská známka ČSKe:
Průkaz karate (200 Kč) a členská známka Českého svazu karate pro daný rok (300 Kč). Platba členské známky proběhne v únoru 2018. V členské známce je zahrnut příspěvek Českému svazu karate a také úrazové pojištění. Bez členské známky a průkazu nelze startovat na soutěžích a skládat zkoušky na STV!

Kimono a pásek:
Kimono a pásek by si měl každý pořídit do konce roku 2018, možnost koupě kimon a dalšího vybavení na karate v našem obchůdku přímo v centru karate.

Další informace:

Jan Ruth, 774 838 900, karate.tygr@seznam.cz