Po dlouhých měsících se konečně uvidíme v tělocvicně.
JAK TO BUDE VYPADAT?
Od pondělí 17.května je nám umožněno opět trénovat ve vnitřních prostorách.
Bohužel, vláda svůj původní návrh nezměnila, takže se najednou můžeme vidět jen s 10 z vás.
Připravili jsme nový rozvrh hodin – ZDE.
Vstup má několik speciálních pravidel, které vyplývají z vládních nařízení. Žádáme Vás o jejich dodržování a děkujeme za pochopení.
1. Před vstupem je nutné se prokázat platným negativním testem na COVID19 (PCR nebo Antigenní), nebo čestné prohlášení o absolvování negativního testu ve škole, nebo potvrzení o absolvovaném očkování, nebo prodělané onemocnění. COVID19 v posledních 90 dnech.
2. Při vstupu je potřeba mít ochranu dýchacích cest.
3. Délka tréninku je zkrácena je 50 minut z duvodu dezinfekce prostor a vytvoření časového prostoru pro další tréninkovou skupinu.
4. Prosíme o dochvilnost. Tj. příchod 5  minut před zahajením tréninku a odcházíme ihned po skončení.
5. Šatny a sprchy nejsou k dispozici. V prostorách klubu se můžete pouze přezout.
6. Dbáme na maximální komfort a hygienická opatření v klubu. Děkujeme, že i vy dodržujte rozestupy 2 m a dezinfikujte použité pomůcky
CO BUDE S MOJÍ PLATBOU?
Karate klub Tygr je zapsaný spolek, kde si klienti platí členství v tomto klubu (nikoliv tréninkové jednotky). Výběr členských příspěvků je tedy pro nás existenční záležitostí.
Za danou situaci nemůžeme – dělali jsme maximum. Uzavřeli jsme recepci, rozdělili sklupiny, noslili roušky, po celou dobu (již od května 2020) vám byly k dispozici online tréninky, trénovalo se i o prázdninách a v neposlední řadě pokud to počasí umožnilo civičili jsme venku.
•  Děti do 6 let mají tréninky zdarma až do konce června 2021
•  Základní oddíly a nesoutěžní skupiny mají snížené členství na 500Kč
•  Závodníci mají členský příspěvek 1000Kč
POZNÁMKA: Pokud někdo zaplatil celý školní rok 20/21 platba za druhé poletí se mu převede ponížená o členský příspěvek na další období (školní rok 21/22).
Platba členských příspěvků je možná pouze převodem na účet Karate Klub Tygr č. 2600649662/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte příjmení a rok narození – Příklad: NOVÁK 1996.)
Doufáme, že si situace brzy zlepší k lepšímu a děkujeme za pochopení.