Od čtvrtka 29.4. 2021 začínáme s tréninky venku. Odhoďte počítače, notebooky, telefony a pojďme konečně normálně cvičit.

Vážení rodiče a členové klubu,

dle nařízení vlády ČR se stále nemůže trénovat na vnitřních sportovištích, ale je povoleno sportovat venku. Reagujeme na současné nařízení vlády ČR a od pondělí 29.4. 2021 budou všechny tréninky karate a sportovní přípravky provozovány venku, a ne za počítači, tablety či telefony.

Z dosavadních zkušeností víme, že zvládneme velmi dobře a kvalitně připravit on-line tréninky, které byly vhodné nejen pro všechny členy oddílu, ale také se zapojili rodiče např. do kondičních tréninků. Tato on-line forma však nenahradí osobní kontakt, který už tak dlouho postrádáme. Proto nyní budeme preferovat tréninky venku. Rádi bychom byli co nejdříve v kontaktu (na 2 metry) s členy klubu, a proto pokud nám počasí dovolí budeme trénovat venku, jak to jen půjde.

Tréninky karate a sportovní přípravky budou probíhat v parku na Růžovém vrchu a sraz bude vždy u na parkovišti u Sportstudia prima (vzadu u výtahu), tak jak tomu bylo na podzim 2020. Trénovat se bude maximálně po dvanáctitičlenných skupinkách (6 dvojic) dle ustanovení vlády ČR. Trenérský tým je připraven.

Tréninkové dny:

– pro závodníky: pondělí a středa od 16:00 do 17:00

– pro nábor, základní oddíl a sportovní přípravku uterý a čtvrtek od 16:00 do 17:00

Důležité!!! Prosím sledujte každý den cca hodinu před tréninkem naše facebookové stránky , kde případně oznámíme zrušení tréninku z důvodu např. nepříznivého počasí. Na trénink se nemusíte nikam hlásit stačí přijít.

Co mít s sebou na trénink:

–        teplé sportovní oblečení, čepice (dle aktuálního počasí

–        sportovní obuv

–        lahev s pitím