3.kolo Národního poháru v karate

V sobotu hostila Karlovarská hala míčových sportů již IV. kolo Lázeňského poháru a hala praskala ve švech. Turnaje se zúčastnilo více než 320 závodníků z 38 klubů, kteří se postarali o 508 registrovaných startů a to v disciplínách kata
a kata team v dopoledních hodinách a odpoledne patřilo soutěži dvojic ve volném zápase, který nazýváme kumite. Turnaj jsme zvládli na výbornou, naši pořadatelé zajistili hladký průběh a brzký konec soutěže. V karlovarské hale se také rozdělovali poslední nominace na mistrovství České republiky, které bude v Praze a to již 7. – 8.12.2019 Vyhlašování výsledků bylo průběžné a tak jsem poslední medaile předali okolo 3 hodiny odpoledne a karatisté se rozjet do všech koutů naší republiky. Děkujeme KV Aréně za poskytnutí perfektního zázemí, naším rodičům dět,í kteří se podíleli na soutěži ale především MĚSTU KARLOVY VARY a Českému svazu Karate.

Výsledky našich dětí jsou následovné:

• Lucy Hrdličková 1. místo kumite starší žákyně -42kg
  • Daniel Dub 1. místo kumite starší žáci -45kg
  • Jakub Ješátko 2. místo kumite mladší žáci -27kg
  • Angelina Issayev 2. místo kumite žákyně 10 – 11 let – 35kg
  • Klaudia Kašík 3. místo kumite mladší žákyně + 30kg
  • Václav Dudl 3. místo kumite žáci 10 – 11 let +41kg

Všichni medailisté si tak zajistili postup na Mistrovství republiky a my jim budeme držet palce.